O nás

O nás

Spoločnosť SLOVCIMI s.r.o.    bola založená 13.10.1997 v Popudinských Močidľanoch. Prvou oblasťou, ktorou sa začala zaoberať, bol predaj, servis a distribúcia kovoobrábacích kvapalín. Postupným rozširovaním ponúkaných produktov a služieb sa rozrástla na spoločnosť pôsobiacu vo viacerých segmentoch ako napr. predaj a distribúcia olejov a mazív s pôsobnosťou po celom území Slovenskej republiky.

Naše produkty a služby využíva viac ako 300 spoločností. V ponuke máme viac ako 15.000 produktov a ďalšie rozširovanie prispôsobujeme potrebám našich stálych zákazníkov tak, aby sme dosiahli ich maximálnu spokojnosť.

Na dopravné pole vstúpila naša spoločnosť s prvým vlastným nákladným vozidlom vo februári 1998 na úrovni vnútroštátnej prepravy. Od roku 1999 sa plne zaoberáme vykonávaním medzinárodnej prepravy v rozsahu celej Európy. Ponúkame expresnú prepravu na medzinárodnej a vnútroštátnej úrovni, kusových i celo-vozových zásielok vlastným vozovým parkom. Poskytujeme celo-vozové zásielky označované ako FTL (Full to load), alebo čiastkové / dokládky ako LTL (Less to load) v režime export / import. Zabezpečujeme prepravu tovaru od 1kg do 25 000kg.
Snažíme sa používať vozidlá s najvyšším stupňom ekológie Euro 6. Jednotlivé prepravy naceňujeme individuálne, za účelom maximálnej spokojnosti zákazníka.

Disponujeme vlastným skladom o rozlohe viac ako 600m2 na prekladanie a uskladnenie tovaru s vlastnými manipulačnými zariadeniami.

Už 25 rokov sme tu pre Vás a radi prepravíme aj váš tovar rýchlo, efektívne a bezpečne už dnes!